MISCELLANEOUS / Mirrors / Mirror 13592507
nr 1359 2507
MIRROR
1930s, 156x54, wear.
1930-tal, 156x54 cm
Condition: slitage
600
SEK 250
Monday November 9 2020
at 20:05:44
100 kr
150 kr
200 kr